Hostely v Antverpách

V naší nabídce ubytování v Antverpách najdete i běžné hostely v Antverpách, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování v Antverpách. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty v Antverpách. U většiny hostelů v Antverpách můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Boomerang Antwerp 

Foto: Boomerang Antwerp
Pokojů: 35
Hodnocení hostů
87 %

Set within 900 metres of Antwerp Zoo and De Keyserlei, Boomerang Antwerp offers rooms with free WiFi in Antwerp. Popular points of interest nearby include Astrid Square Antwerp, Rubenshuis and Meir. The property is non-smoking throughout and is located 1.


2. Boomerang Antwerp 

Foto: Boomerang Antwerp
Pokojů: 16
Hodnocení hostů
71 %

Boomerang Hostel se nachází v Antverpách, 1 km od muzea Rubenshuis, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a vlastní bar. Recepce je otevřena nepřetržitě.


3. Antwerp Central Youth Hostel 

Foto: Antwerp Central Youth Hostel
Pokojů: 47
Hodnocení hostů
81 %

Antwerp Central Youth Hostel se nachází v elegantní módní čtvrti v Antverpách, 500 metrů od náměstí Grote Markt. Hosté ocení moderní a elegantní vzhled hostelu, který je v souladu s módní atmosférou Antverp.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: